Я солдат в/ч А 7400.кантур олександр.висловлюю свою подяку.ликарям.керивникам частині А3120 за наданя ликуваня,відношеням.допомогу.я задоволений ликуваням мени надаеця все необхидне.задоволений ставленям персоналу.чудова робота ликарив.які роблять все можливе для ликуваня та реабілітаціі.в/ч А3120 найкращий госпиталь.дякую всім.з повагою солдат кантур олександр.в/ч А 7400
Доброго дня. За яким номером телефону, чи електронною поштою, можна зв'язатися з членами комісії ВЛК? З приводу помилки в даті заключення комісії.
Дякую за відповідь та розуміння.
тел.0977198608