Я від щирого серця хочу подякувати працівникам неврологічного відділення і зокрема своєму лікуючому лікарю Прищепі Володимиру Васильовича та завідуючій Леськів Олені Борисівна за злагоджену, професійну допомогу хворим та дійсно людське відношення до пацієнтів. Нехай божа ласка завжди буде з Вами.