3 комментария

WP_Cloudy
 • Сергей пишет:

  07.10,2018
  От всей души благодарю за проявленную заботу, доброжелательное отношение,Замечательный медицинский центр! Все новое, чистое. Приветливый, профессиональный персонал. Делал МРТ , пришел за 20 минут, как просили, заполнил анкеты. Четко в мое время ко мне вышел помощник доктора, забрал в отдельную кабинку, Сам аппарат представляет собой тунель, Шум довольно сильный, надели наушники. Сканировали минут 15, снимки и диск ждал минут 20, заключение выслали сразу. Всем рекомендую! Качество и сервис стоят своих денег!
  Спасибо за Вашу работу!

 • Вікторія пишет:

  Сталося так, що довелося звернутися в цю лікарню. Захворів батько та потрібно було зробити КТ. За послуги заплатили 3 200 грн, гроші для когось невеликі, але не для всіх. Батько став ходити погано на костилях, і через таку в наш час дрібницю, як туалет, нам довелося з горем пополам, шукати його за територією, хоча в середині туалет є, але він не для хворих. Хотілося б отримати відповідь,КОЛИ У НАС В КРАЇНІ БУДЕ ПОРЯДОК???? Я думаю, що туалет зроблений не тільки для медичного персоналу, тим паче коли беруться за послуги гроші, та немалі. Відносно обстежиння, батькові на руках наставили таких синців, ніби він був десь на катуванні, а не в лікарні. Ми не місцеві та одразу не помітили, якби було мені ближче до лікарні, я б задала декілька питань медичним сестрам!!!!!!!!!!!Сором!!!!

 • Лариса пишет:

  Дуже незадоволені
  Що це робиться? Працівники нагло брешуть, беруть гроші, обіцяють надати результати дослідження в той же день, але…. Мене записали на 14-30, прийняли о 15-20, забрали гроші 750 грн, і ВИГНАЛИ із закладу, за результатами приходьте завтра, а те що ви обіцяли сьогодні??? То як, мені їхати із П’ятихаток, заправити авто, я не потрапляю до лікаря навіть завтра, бо віддадуть результати о 10-00, а може і пізніше?
  Люди перед тим як платити цим мошеннікам, гарно подумайте, коли ви зможете забирати результати обстеження

Залишити свій відгук

Увага! Всі відгуки модеруються, це може викликати затримку їх публікації. Відправляти відгук повторно непотрібно.

Повідомити про новий центр
або про зміну вартості