• 13Авг

  Комп’ютерний томограф: Siemens SOMATOM go.up, 32 зріза

  Адреса: м. Капітанівка, вул. Соборна, 21

  Телефон для запису: (044) 538-03-00, (067) 236-21-45, (066) 386-56-19

  Сайт: недоступно (Додати)

  Вартість КТ 1 зони:*

  Головний мозок — 1405 грн

  г/м з контрастом — 2605 грн

  Хребет — 1405 грн

  Колінний суглоб — 1405 грн

  Асоціація центрів МРТ та КТ України рекомендує
  клініку «Спіженко» як кращий центр 2019 року

  Клиника СпиженкоКлініка Спіженко розпочала свою діяльність у 2009 році та стала однією із найвідоміших багатопрофільних клінік України, що спеціалізується на онкології та лікуванні пухлин на роботизованій радіохірургічній системі КіберНіж (CyberKnife). Це стало логічним продовженням для створення у 2016 році багатопрофільного Центру онкології на базі нових корпусів Клініки.

  Крім унікальної технології радіохірургії на КіберНожі, в центрі можливе лікування сучасною променевою терапією (IMRT), органозберігаючою хірургією та нейрохірургією, хіміотерапією, імунотерапією і таргетною терапією. Клініка Спіженко працює у тісному зв’язку із кращими онкологічними клініками Європи та світу. Спеціалісти онкоклініки постійно обмінюються досвідом із колегами та вдосконалюють свої знання за рахунок вивчення сучасних методів діагностики та лікування.

  Переваги КТ у Клініці Спіженко: КТ внутрішнього вуха, КТ Віртуальна колоноскопія, КТ планування Головного мозку для радіохірургії та радіотерапії, КТ планування Кістково-м’язової системи для радіохірургії та радіотерапії.

  Переваги МРТ у Клініці Спіженко: МРТ молочної залози, МР-перфузія, МР-дослідження всього тіла (онкоскринінг), МРТ плаценти, МРТ прямої кишки, МРТ органів калитки.

  Клиника Спиженко


Залишити свій відгук

Увага! Всі відгуки модеруються, це може викликати затримку їх публікації. Відправляти відгук повторно непотрібно.

Повідомити про новий центр
або про зміну вартості