• 12Авг

  Магнітно-резонансний томограф: Siemens 1,5T

  Адреса: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21

  Телефон для запису: (044) 259-67-47, (044) 259-65-28

  Сайт: недоступно (Додати)

  Вартість МРТ 1 зони:*

  Тимчасово не працює

  Асоціація центрів МРТ та КТ України рекомендує
  клінічну лікарню «Феофанія» як кращий центр 2017 і 2019 років

  feofaniaКлінічна лікарня «Феофанія» знаходиться на екологічно чистій території чудового Голосіївського лісу.
  Центр оснащений високоякісними апаратами відомих світових виробників Німеччини (Siеmens) і Японії (Toshiba) з різною індукцією магнітного поля (низькопольні і високопольні апарати МРТ) і різними кількостями зрізів для вирішення діагностичних завдань будь-якої складності.
  До консультацій пацієнтів залучаються висококваліфіковані фахівці лікарні та позаштатні консультанти науково-дослідних установ Києва. В особливо складних клінічних випадках для уточнення діагнозу і схеми лікування проводяться онлайн консультації з фахівцями Університетської клініки м. Фрайбурга (Німеччина).

  Переваги КТ в КЛ «Феофанія»: швидкість обстеження, два джерела рентгенівського випромінювання, можливість обстежувати пацієнтів з надмірною вагою, з унікальних досліджень — КТ серця і коронарних судин. 

  Переваги МРТ в КЛ «Феофанія»: МРТ серця без внутрішньовенного контрастування з фармакологічним тестом, МРТ молочних залоз, МР-ангіографія екстракраніальних судин.

   


1 відгук

WP_Cloudy
 • Julianna пишет:

  Феофания . К консультациям больных привлекаются высококвалифицированные специалисты больницы на уровне заведующих отделениями и внештатные консультанты научно-исследовательских учреждений Киева.

Залишити свій відгук

Увага! Всі відгуки модеруються, це може викликати затримку їх публікації. Відправляти відгук повторно непотрібно.

Повідомити про новий центр
або про зміну вартості