• 12Авг

  Магнітно-резонансний томограф: Siemens Magneton Avanto 1,5T

  Адреса: м. Київ, вул. Антонова, 13

  Телефон для запису: (044) 392-33-93

  Сайт: недоступно (Додати)

  Вартість МРТ 1 зони:*

  Головний мозок — 1600 грн

  Хребет — 1500 грн

  Колінний суглоб — 1800 грн

  Асоціація центрів МРТ та КТ України рекомендує
  діагностичний центр «Медекс» (нині «М24») як кращий центр 2019 року

  м24Діагностичний центр «М24» розпочав свою роботу в 2009 році та став однією із кращих медичних установ у сфері МРТ та КТ діагностики. «М24» відповідає усім міжнародним стандартам якості та володіє сучасними передовими МРТ та КТ апаратами на чолі з командою справжніх спеціалістів своєї справи.

  Центр постійно покращує рівень підготовки лікарів-рентгенологів, а спеціалізоване обладнання вчасно проходить діагностику та аплікацію фахівцями-технологами. Результати досліджень безперечно приймаються провідними спеціалістами з інших країн, що дає можливість пройти обстеження за помірними цінами, а за лікуванням звернутися до міжнародних експертів.

  Переваги КТ в ДЦ «М24»: КТ пірамідок скроневих кісток, КТ здухвинних артерій, КТ сечовидільної системи з контрастуванням, КТ-пошук метастазів у кістках.

  Переваги МРТ в ДЦ «М24»: МРТ дослідження головного мозку при епілепсії, МРТ спинного мозку, МРТ прямої кишки, МРТ статевого члену.

  Медекс


3 комментария

WP_Cloudy
 • Yanna пишет:

  Доброго дня! Прочитавши вище згадані відгуки і, побувавши в самому медичному центрі, вирішила і я залишити своє «слово». Розпочну від самого початку. Тільки отримавши направлення на МРТ від лікаря (хвора моя мама) я зателефонувала до центру зареєструватися на дослідження. Приємний голос по той бік телефону вислухавши цілий букет захворювання мами, повідомив, що консиліум лікарів вирішить як саме краще зробити МРТ і, щоб ми очікували дзвінка від центру найближчим часом. Минув день дзвінка не було, два, три чотирі, тиждень… «Невже так довго вирішують лікарі?»- подумала я і здійснила повторний дзвінок. Неначе, й не було попередньої розмови мене вислухали як уперше, повідомивши знову ж про консиліум… І от диво — минуло хвилин п*ять як до нас зателефонували з висновком, що МРТ черевної порожнини потрібно робити з контрастуванням, хоча наш лікар направляв без контрасту, що значно вирізняється в ціні… І тут мене вразила їхня оперативність — такий швидкий консиліум лікарів, от тільки справжні профі могли так швидко встановити, що потрібний контраст, можливо, в попередньому моєму зверненні вони просто ніяк не могли дійти згоди. Діставшись до «Медексу», на перший вигляд, непримітний заклад нам вручили купу паперів для ознайомлення. Доки я ознайомлювалася з паперами для підпису з момаю говорила привітна особа з прийомного. Швидко дізнавшись діагнози хворої, маму квапливо запрошували на процедуру вже інша особа. Чесно кажучи, мене цікавить як можна так швидко ознайомитися з документати і дати відповіді на запитання перед процедурою, пред*явивши при цьому цілу медичну картку з усіма виписками і діагнозами, пацієнтові який при цьому хвилюється перед процедурою і є не досить зконцентрованим… Не вірте написаному, що біля пацієнта може бути присутній хтось із рідних — мені заборонили. Наступне пишу зі слів мами яка проходила процедуру. Апарат «поглинає» пацієнта повністю лише кінцівки залишаються на свободі тому якщо ви зі страху вирішите втекти в останню мить не вийде… Пацієнтові, а точніше моїй мамі із серцево сидинними захворюваннями, яка прооперована в інституті ім. Амосова із діагносом мітральна комісоротомія, артальна недостатність навіть не поміряли тиск… Гучність апарату значна тому навушники мало «рятують», як знаходиться сам пацієнт в апараті теж мало кого цікавить, адже в наш час хвилюються тільки за близькими людьми, а тут відіграють роль гроші — заплатили, процедуру виконали і як то кажуть «Будьте здорові». МРТ черевної порожнини виконано, поперекового відділу також залишилося одне сплатити кошти за весь так би мовити «процесс». Маю повідомити, що сума для інваліда дитинства другої групи загального захворювання не підсильна без сторонньої фінансової допомоги тому запасайтеся не тільки здоров»ям, а й коштами заздалегідь. Але маю сказати і про безкоштовні приємності закладу — прохолодна водичка для відвідувачів і людяники =) Тож, будьте здорові!

 • Виталина пишет:

  Очень понравилось обслуживание персонала и вообще подход к пациенту. В Медэксе все чистенько, вежливое обращение. В общем, чувствуешь себя человеком. В Медэкс направили после государственного томографа. Небо и земля во всем. Спасибо!

 • Діагностичний центр «М24» пишет:

  Шановні користувачі порталу!
  Дякуємо Вам за відгуки. Приносимо вибачення за можливі незручності. Ми відкриті до зворотного зв’язку від пацієнтів і лікарів. Це дозволяє вирішувати будь-які проблеми і питання та усувати навіть незначні недоліки в процесах діагностики та обслуговування. У разі необхідності ми завжди готові допомогти вам. Звернення безпосередньо до офіційних ресурсів М24 значно прискорюють вирішення будь-яких питань, проблем та побажань.
  За період діяльності М24 ми розробили систему для забезпечення максимально якісної та ефективної діагностики. Система стандартів досліджень в діагностичних центрах М24 розроблена відповідно до світових вимог.

Залишити свій відгук

Увага! Всі відгуки модеруються, це може викликати затримку їх публікації. Відправляти відгук повторно непотрібно.

Повідомити про новий центр
або про зміну вартості